PREMIERA

Przed nami ostatnie próby przed premierą spektaklu "Gdybym cię nie poznał". Będzie to polska prapremiera sztuki hiszpańskiego dramatopisarza Sergiego Belbela w przekładzie Rubi Birden. Reżyseruje Jarosław Tumidajski. Premiera planowana jest na 18 grudnia 2021 na Scenie w Baraku.

Odwołany spektakl 22 grudnia

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektaklu "A planety szaleją..." w dniu 22 grudnia. Zwrot pieniędzy za bilety kupione przez internet nastąpi automatycznie na konto. Bilety kupione w kasie można zwracać do 22 stycznia 2022 roku.

Odwołanie spektaklu pt. "Kuchnia Caroline"

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektaklu pt. "Kuchnia Caroline" w dniach 26 i 27 grudnia. Bilety można zwracać w kasie teatru do 27 stycznia 2022r. Widzowie, którzy kupili bilety przez internet, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto. Przepraszamy za niedogodności.  

Premiera

Z przyjemnością zapraszamy na trzecią już w tym sezonie premierę w naszym teatrze. 10 grudnia 2021 na Scenie Głównej odbędzie się premiera spektaklu "Kto chce być Żydem?" Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Nowe wytyczne dla Teatrów

Szanowni Państwo, Zgodnie z nowym, ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, - widownia teatru jest ograniczona, limit nie obowiązuje osób w pełni zaszczepionych. W związku z tym prosimy Państwa o pomoc w dostosowaniu się do tego rozporządzenia – Widzowie, którzy są zaszczepieni proszeni są o zabranie ze sobą paszportu covidowego i okazanie go przed spektaklem na prośbę obsługi widowni. Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę. Okazanie dowodu szczepienia jest całkowicie dobrowolne.
Deklaracja dostępności