***

Wielki Splendor - najważniejsza nagroda przyznawana za najlepsze kreacje aktorskie w słuchowiskach radiowych, w tym roku trafiła do rąk aktora Teatru Współczesnego - Leona Charewicza. Nagrody tradycjnie zostały wręczone w pierwszy poniedziałek grudnia. Od 1988 roku Splendorami wyróżniani są najlepsi aktorzy i twórcy radiowi za wybitne kreacje w słuchowiskach. Nazwiska zwycięzców, przed uroczystą galą wyjawił dyrektor Teatr Polskiego Radia Janusz Kukuła. - W tym roku nagrodę Wielkiego Splendoru oprócz Leona Charewicza otrzymała Jadwiga Jankowska-Cieślak. Gratulujemy wszystkim Laureatom. 

Ofeta dla młodzieży szkolnej.

Szanowni Państwo ! W odpowiedzi na inicjatywę Prezydenta m.st. Warszawy Teatr Współczesny włącza się w program „Klasa w Warszawie. Warszawa z klasą.” Program obejmuje szkoły prowadzone przez m.st. Warszawę. Warszawskie placówki otrzymają kwotę 50 zł na każdego ucznia z przeznaczeniem na zakup biletów do instytucji nauki, kultury, sportu, w tym kin, teatrów, galerii, muzeów. 

Odwołanie spektakli

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektaklu pt. "Kto chce być Żydem?" w dniach 5 i 6 października. Spektakl jest odwołany z powodu choroby aktorki. Bilety można zwracać w kasie teatru do 29 października 2023 r. Widzowie, którzy kupili bilety przez internet, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto. Przepraszamy za niedogodności.  
Deklaracja dostępności