Premiera online

28 października o godz. 19.00 zapraszamy na premierę online spektaklu "Taniec albatrosa" Geralda Sibleyrasa w reżyserii Macieja Englerta.

Zapraszamy na spektakl "Skarpetki, opus 124" w Teatrze Telewizji

Zapraszamy 26 października o godz. 21.00 do oglądania powtórki spektaklu Teatru Współczesnego "Skarpetki, opus 124" Daniela Colasa, w reżyserii Macieja Englerta, zrealizowanego przez TVP w cyklu "Teatr na żywo" . Oryginalny, wielowymiarowy, skrzący się humorem tekst znakomitego francuskiego dramatopisarza okazał się być teatralną partyturą z wirtuozerią zagraną przez Wojciecha Pszoniaka i Piotra Fronczewskiego.

Odwołanie spektakli

Spektakle: "Lepiej już było..." 24 i 25 października i "Kuchnia Caroline" 30 i 31 października i są odwołane. Kasa zwraca pieniądza za bilety. Widzów, którzy kupili bilety online prosimy o kontakt: kasa@wspolczesny.pl lub 22 825 13 52.

***

            Świat w czasach pandemii jest nieprzewidywalny, każdy dzień staje się wyzwaniem i każe szukać nowych rozwiązań. Otwieramy dziś  „Scenę w BARAKU” spektaklem „Wstyd” Marka Modzelewskiego w reż. Wojciecha Malajkata, a 9 października scenę główną ostatnią naszą premierą  „Kuchnia Caroline”  Torbena Bettsa w reż. Jarosława Tumidajskiego. 
Stat 4 u