Przepraszamy za awarię.

W dniu 2 grudnia, z przyczyn niezależnych od teatru, kupno biletów drogą onilne było niemożliwe. Usterka została usunięta, można bez przeszkód korzystać z internetowego systemu sprzedaży. Przepraszamy za utrudnienia.

PREMIERA - ZAPOWIEDŹ FILMOWA

Od dzisiaj nowe przedstawienie na Dużej Scenie Teatru Współczesnego: TANIEC ALBATROSA  - polska prapremiera sztuki Géralda Sibleyrasa, współczesnego, francuskiego autora, którego błyskotliwe dialogi, uderzają trafnością i urzekają dowcipem. Realizacja i montaż: Jakub Kwieciński.

PREMIERA !!!

7 listopada polska prapremiera sztuki TANIEC ALBATROSA - Géralda Sibleyrasa, w reżyserii Macieja Englerta.  Gerald Sibleyras autor "Napisu" sztuki wystawianej w naszym teatrze przez dziewięć lat, mistrz dialogu, tym razem o związkach damsko - męskich, błyskotliwie i z humorem.

Karta Warszawiaka.

Z Kartą Warszawiaka w listopadzie i grudniu proponujemy następujące spektakle w cenie ulgowej: 30.XI i 26.XII POSPRZĄTANE 16, 17. XII SASZKA 23.XI godz. 17:00 HAMLET 25.XI i 29.XII TANIEC ALBATROSA i w specjalnych cenach: 14, 15 i 16. XI i 3,4 XII  ZABÓJCA  bilety po 16 pln

REQUIEM Hanocha Levina - czekamy na kolejną premierę!

Zakończyły się zajęcia pierwszej edycji Studia Teatralnego. Warsztatów Szuki Scenicznej przy Teatrze Współczesnym, ale praca tam rozpoczęta ma swoją kontynuację. Prowadzący i uczestnicy uznali, że ich dotychczasowa współpraca przyniosła obiecujące rezultaty, które mogą zaowocować premierą. 
Deklaracja dostępności