Premiera 17 grudnia

17 grudnia o godz. 19.15 na Scenie Głównej odbędzie się polska prapremiera sztuki pt. "Berlin Berlin" - jest to brawurowa komedia Patricka Haudecoera i - znanego z wystawianego u nas „Tańca Albatrosa” i „Napisu”- Géralda Silbeyrasa, w przekładzie Barbary Grzegorzewskiej. Reżyseruje Wojciech Adamczyk.

****

Trwają próby do nowego spektaklu pt. "Berlin Berlin" - jest to brawurowa komedia Patricka Haudecoera i - znanego z wystawianego u nas „Tańca Alabatrosa” i „Napisu”- Géralda Silbeyrasa, w przekładzie Barbary Grzegorzewskiej. Reżyseruje Wojciech Adamczyk.

100. rocznica urodzin Zofii Mrozowskiej

24 sierpnia mija 100. rocznica urodzin Zofii Mrozowskiej. Wybitna aktorka w latach 1949 – 1983  grała w naszym Teatrze , zachwycała zarówno w wielkiej klasyce jak i w repertuarze współczesnym.   W pamięci widzów i historii polskiego teatru zapisały się niezapomniane tytułowe role w „Ifigenii w Taurydzie” Goethego i  „Marii Stuart” Schillera oraz wiele innych wyjątkowych kreacji, wśród nich : Masza w „Trzech siostrach” Czechowa, Marta w „Lecie” Bonda.

Rekrutacja pracowników do działu technicznego

Poszukujemy pracownika do działu technicznego, w zakresie obowiązków przede wszystkim montaż dekoracji. Zainteresowani proszeni są o przesłanie CV na adres m.kowalik@wspolczesny.pl . Rekrutacja będzie trwała do 7 sierpnia włącznie. Z kandydatami będziemy kontaktować się od 8 sierpnia.
Deklaracja dostępności