18.VI - 30.VII PRZERWA URLOPOWA

W czasie przerwy urlopowej można kupić bilety online na spektakle grane w sierpniu na www.wspolczesny.pl i na www.ewejsciowki.pl Kasa i rezerwacja telefoniczna czynna będzie od 31 lipca. Bilety kupowane online na stronie Teatru podczas przerwy wakacyjnej z opcją odbioru można odbierać w kasie teatru najwcześniej 31 lipca, a najpóźniej pół godziny przed spektaklem.

***KULTURA LECZY ***

"Kultura leczy" twierdzili przedstawiciele Miasta st. Warszawy: Ewa Malinowska-Grupińska, przewodnicząca Rady m.st. Warszawy, Tomasz Thun-Janowski, dyrektor Biura Kultury i Robert Zydel, dyrektor Biura Marketingu Miasta, na otwarciu miejskiej kampanii mającej zachęcić warszawiaków do zwiększenia uczestnictwa w życiu kulturalnym miasta.

HAMLET x200

22 maja zagramy jubileuszowe dwusetne już przedstawienie "Hamleta".  Gratulujemy Twórcom i zespołowi aktorskiem Teatru Współczesnego oraz całej obsłudze spektaklu. Dziękujemy również Widzom za dotychczasowe 199 spotkań z Szekspirem na Mokotowskiej 13.

Przygotowujemy nowy tytuł.

Rozpoczęliśmy próby do nowego spektaklu "Przed odlotem" Floriana Zellera w tłumaczeniu Bogusławy Frosztęgi, reżyseruje Maciej Englert. Premiera przeiwdziana jest na listopad bieżącego roku.
Stat 4 u