Spektakl jubileuszowy

4 lutego 2023r. będziemy celebrować małe teatralne święto - 250. przedstawienie "Lepiej już było..." Od dnia premiery, która odbyła się 15.10.2016 r. spektakl ten cieszy się nieustannym  powodzeniem, o czym świadczy frekwencja Widzów.

Odwołanie spektaklu "Wachlarz"

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektaklu pt. "Wachlarz" 2 i 3 lutego, z powodu choroby aktora. Bilety można zwracać w kasie teatru do 3 marca 2023r. Widzowie, którzy kupili bilety przez internet, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto. Przepraszamy za niedogodności.

Rozpoczęcie prób

Rozpoczęły się próby do spektaklu pt. "Kim jest Pan Schmitt?", Autor: Sébastien Thiéry, Przekład: Irma Helt; Reżyseria i opracowanie muzyczne: Jarosław Tumidajski, Scenografia: Katarzyna Kornelia Kowalczyk, Kostiumy: Krystian Szymczyk, Światło: Katarzyna Łuszczyk Obsada: Agnieszka Suchora, Mariusz Jakus, Jakub Kamieński (Gościnnie), Andrzej Zieliński

Odwołanie spektaklu

Z przykrością informujemy o odwołaniu spektaklu "Berlin Berlin" 13,14 i 15 stycznia z powodu choroby aktora. Bilety można zwracać w kasie teatru do 15 lutego. Widzowie, którzy kupili bilety przez internet, automatycznie otrzymają zwrot pieniędzy na konto. Przepraszamy za niedogodności.
Deklaracja dostępności