PREMIERA

Przed nami ostatnie próby przed premierą spektaklu "Gdybym cię nie poznał". Będzie to polska prapremiera sztuki hiszpańskiego dramatopisarza Sergiego Belbela w przekładzie Rubi Birden. Reżyseruje Jarosław Tumidajski. Premiera planowana jest na 18 grudnia 2021 na Scenie w Baraku.

Premiera

Z przyjemnością zapraszamy na trzecią już w tym sezonie premierę w naszym teatrze. 10 grudnia 2021 na Scenie Głównej odbędzie się premiera spektaklu "Kto chce być Żydem?" Marka Modzelewskiego w reżyserii Wojciecha Malajkata.

Nowe wytyczne dla Teatrów

Szanowni Państwo, Zgodnie z nowym, ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, - widownia teatru jest ograniczona, limit nie obowiązuje osób w pełni zaszczepionych. W związku z tym prosimy Państwa o pomoc w dostosowaniu się do tego rozporządzenia – Widzowie, którzy są zaszczepieni proszeni są o zabranie ze sobą paszportu covidowego i okazanie go przed spektaklem na prośbę obsługi widowni. Liczymy na Państwa zrozumienie i współpracę. Okazanie dowodu szczepienia jest całkowicie dobrowolne.

***

Informujemy, że sprzedaż internetowa biletów została przywrócona. Przepraszamy za przerwę w dostępie do usługi, która była spowodowana awarią dostawcy internetu. 

Premiera 16 października

16 października, o godz. 19.00 na Scenie Głównej, odbędzie się premiera spektaklu "Wachlarz" Carlo Goldoniego, w reżyserii Macieja Englerta. Terminy grania kolejnych spektakli można sprawdzić  w zakładce repertuar na stronie teatru. Bilety już są dostępne w kasie i sprzedaży online.
Deklaracja dostępności