Świąteczne Życzenia

   

Szanowni Państwo!

             

                  Z okazji Świąt THEMUBA i TEATR WSPÓŁCZESNY  zapraszają na udostępniony bezpłatnie online od 24 do 26 grudnia spektakl  „PSIE SERCE” Michała  Bułhakowa w adaptacji i reżyserii Macieja Englerta z Borysem Szycem i Krzysztofem Wakulińskim w rolach głównych. 27   grudnia o 19.00   powtarzamy na Państwa życzenie streaming „NAMIĘTNEJ KOBIETY” z Martą Lipińską, Piotrem Adamczykiem, Krzysztofem Kowalewskim i Andrzejem Zielińskim.

             Realizacja następnych przedstawień online z wiadomych powodów ulega pewnym opóźnieniom.  Nie zobaczymy zatem w Sylwestra „Kuchni Caroline” Torbena Bettsa w  reżyserii  Jarosława Tumidajskiego, choć szczęśliwie udało nam się zakończyć zdjęcia, i z pewnością  w połowie stycznia odbędzie się premiera. Niestety musimy przerwać  nagrania z Mają Komorowską i Wiesławem Komasą spektaklu  „Mimo wszystko”, który od kilkunastu lat nie schodzi z repertuaru Teatru, ale z pewnością wrócimy  do realizacji po Nowym Roku.

                Kończy się smutny i trudny rok, który przyniósł nam wszystkim wiele zmartwień i nieznanych wcześniej wyzwań. Wszyscy staramy się im sprostać, zarówno Państwo jak i my. Dziękujemy za wszystkie życzliwe słowa jakie płyną do nas za starania, jakie podejmujemy, aby Teatr nie stracił z Wami kontaktu, a Państwo z Teatrem.

                 

              Życzymy Państwu spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

                                                         Maciej Englert


 
Deklaracja dostępności