Oferta dla szkół

Teatr Współczesny w ramach OFERTY DLA SZKÓŁ ma do zaoferowania bilety w specjalnej cenie 50 zł, na spektakl „WACHLARZ” Carlo Goldoniego w reżyserii Macieja Englerta grany:

22, 23 lutego, godz. 19.00;         
8, 9, 10 marca, godz. 19.00.
w ofercie dostępne są miejsca w rzędach XII – XIV i I - III na balkonie.

Liczba biletów jest ograniczona. W każdym miesiącu Teatr będzie miał odrębną ofertę dotyczącą programu. Na spektakle Teatr Współczesny zaprasza młodzież ze szkół ponadpodstawowych. Informacja na temat dostępności biletów i rezerwacji: 22 825-59-79, kasa@wspolczesny.pl

WACHLARZ

To komedia dell`arte napisana przez mistrza gatunku: Carlo Goldoniego, w pięknym przekładzie Jarosława Iwaszkiewicza. Realizacja Teatru Współczesnego to klasyczna inscenizacja wyreżyserowana przez Macieja Englerta, zrealizowana z poszanowaniem konwencji tego niezwykle charakterystycznego i bardzo wyrazistego gatunku. W efekcie powstał widowiskowy spektakl, będący popisem najwyższej klasy aktorstwa i teatralnego rzemiosła.

Wachlarz – wokół niego toczy się akcja komedii. Dla której panny na wydaniu został kupiony – dla Kandydy czy Gianniny? I gdzie się podział, w czyich jest rękach? Niepokaźny wachlarz budzi gwałtowny niepokój wśród adoratorów obu panien. Rozpala ciekawość wścibskich mieszkańców małego miasteczka pod Mediolanem, burzy zmysły, nakręca akcję, odsłania charaktery bohaterów intrygi. A bohaterowie Goldoniego to ludzie niezwykle kolorowi i mimo swoich wad, sympatyczni.

Oferta dla szkół
fot. Marta Ankiersztejn
Oferta dla szkół
fot. Marta Ankiersztejn
Oferta dla szkół
fot. Magda Hueckel
Deklaracja dostępności