Dziękujemy serdecznie wszystkim za pomoc

która już pozwala nam sukcesywnie uruchamiać sprzedaż zarówno kasową jak i internetową.  Oczywiście liczymy w dalszym ciągu, że nasi widzowie , którzy kupili bilety na kwietniowe przedstawienia będą nadal kontaktować się z teatrem, celem powiadomienia nas na jakie numery miejsc posiadają bilety.  Celem uspokojenia tych, których niepokoi to, czy atak nie spowodował dostępu do ich danych, informujemy, że zaatakowany serwer kasowy nie przechowuje i nie ma żadnego dostępu do transakcji finansowych,

POMÓŻCIE NAM !!!

Awaria serwera obsługującego sprzedaż biletów z kasy teatru, spowodowała, że utraciliśmy dane, które jesteśmy w stanie odzyskać tylko dzięki  Państwu. Otóż nie wiemy, które miejsca na poszczególne spektakle są sprzedane, a które są wolne. Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich z Państwa, którzy nabyli bilety w sprzedaży bezpośredniej w naszej kasie oraz dokonali rezerwacji  telefonicznie, o kontakt z teatrem, mailowy lub telefoniczny i podanie numerów miejsc  i daty spektaklu, na który Państwo się wybieracie. Dotyczy to biletów na spektakle grane od 21 marca do 6 maja. Oczywiście wszystkie bilety są ważne, spektakle się odbędą, ale żeby prowadzić dalej sprzedaż, musimy wiedzieć, które miejsca są już sprzedane. Awaria jest wynikiem hakerskiego szantażu, któremu nie chcemy i nie możemy ulec jako publiczna instytucja kultury. Prosimy więc o pomoc. Wszystkie maile teatru i numery telefonów są  udostępnione – oto one:

Przerwa w sprzedaży biletów.

Z przyczyn niezależnych od nas, jesteśmy zmuszeni wstrzymać sprzedaż biletów - zarówno internetową jak i stacjonarną. Będziemy informować na bieżąco o sytuacji. Bardzo przepraszamy za niedogodności.

Majowa promocja

Bilety w cenie biletów ulgowych, dla wszystkich, którzy kupią bilety w kasieTeatru Współczesnego, na wszystkie spektakle na Scene Głównej od 1 do 6 maja. Nie dotyczy sprzedaży internetowej! Nie dotyczy Sceny w Baraku!
Stat 4 u